Polski

Logo

Fasady szklane

Firma DANDAV specjalizuje się również w konstrukcjach aluminiowo-szklanych.
Doskonali techniki łączenia ze sobą szkła i metalu, tworząc w ten sposób niepowtarzalne konstrukcje.

Jednym z wielu przedmiotów działalności firmy jest kompleksowa obsługa w zakresie produkcji i montażu ślusarki aluminiowej oraz fasad i ścianek szklanych.
Fasady aluminiowo - szklane mogą być instalowane bezpośrednio w świetle otworu fasady. Jednak przy dużych gabarytach powierzchni przeszklenia, najlepszym rozwiązaniem stosowanym przez naszą firmę jest stosowanie podkonstrukcji stalowej celem zmniejszenia masywności przekroju aluminiowego, a co za tym idzie kosztów wykonania fasady.
Fasada aluminiowo - szklana jest niezwykle mocna i wytrzymała, dzięki zastosowaniu wzmocnionych wewnętrznie profili aluminiowych, co zapewnia odpowiednią sztywność fasady, a zarazem pozwala zastosować mniejsze elementy rusztu konstrukcji. Jest to rozwiązanie godzące ze sobą bezpieczeństwo i smukłość elementów nośnych fasady.
Wypełnienie fasady jest wykonywane za pomocą szkła specjalistycznego o wielu właściwościach m. in. refleksyjnych, przeciwsłonecznych i antyakustycznych. Dobranie szyb refleksyjnych o różnej kolorystyce podnosi przede wszystkim walory estetyczne fasady aluminiowo-szklanej.

Fasady wykonujemy na różnych systemach tj. Aluprof, Euroline, Reyners itp.
Firma nasza zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz montażem konstrukcji szklanych, stosowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
Produkty naszej firmy wytwarzane są w oparciu o najnowsze technologie przez wykwalifikowanych pracowników, nadzorowanych przez fachową i doświadczoną kadrę kierowniczą.

Wyroby DANDAV (zarówno szyby zespolone, jak i konstrukcje aluminiowe) sprawdziły się w wielu krajach europejskich, m.in. Czechy, Słowacja, Litwa, Ukraina.
Poniżej przedstawiamy wybrane fasady aluminiowo - szklane z naszych realizacji na terenie Polski i Europy.

F.H.U. DAN-DAV, Zielona 45, 32-709 Drwinia, Polska. tel/fax: +48 12 281 74 74, tel. +48 12 281 76 66
Fasady szklane - Dan-Dav